Bc. Kateřina Petters

https://www.linkedin.com/in/katerina-petters-6095aa29/

Zkušenosti z TOP managementu

Patřím mezi profesionály nejen v oblasti personalistiky, kde se profesně pohybuji posledních deset let. Mohu nabídnout zkušenosti v oblasti stabilizace a zlepšování personalistiky, aktivizaci personálních procesů dle platné legislativy a organizaci zacíleným řízením. Zavádění, zlepšování a zhodnocení personálních procesů a postupů týkajících se personálu. Celoživotní vzdělávání nejen v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů mě obohatilo o teorii v podobě nástrojů a metodik, které již několik let využívám v praxi nejen pro účely identifikace potenciálu zaměstnanců, jejich osobnostní růst a rozvoj. Consulting a mentoring patří k mým oblíbeným nástrojům realizace.

Díky zkušenostem na manažerských pozicích v prostředí ať už rodinné německé společnosti, francouzské společnosti či korporátní americké firmy mohu nabídnout efektivní přístupy a dovednosti vedení lidí, interní a externí komunikace, budování značky zaměstnavatele a diverzity. V rámci péče o personál se zaměřuji na hodnotovou podobnost a kvalifikační doplňkovost v souladu se strategií společnosti a s cílem udržení angažovanosti, a tedy i spokojenosti personálu a zdravé firemní kultury.

Projektové a procesní řízení jsem měla možnost aplikovat v oblastech štíhlé výroby (LEAN), recertifikace ISO 9001 a 14001, týmová implementace nových systému (mzdový systém, HCM SAP) a legislativních opatření (GDPR).

Smysl mé práce vnímám v oblasti rozvoje a kultivace společnosti, neboť jsem ráda součástí objevování potenciálu a kvalit druhých, nechat se inspirovat a sama být inspirací. Má interakce s ostatními reprezentuje etické zásady a také vyžaduje značnou míru otevřenosti, upřímnosti a loajality.

Osobní styl

Jsem žena, partnerka, manželka, kamarádka, jsem bývalá korporátní „ejčárka“, jsem také lektorka a mentorka, konzultantka, jsem energický člověk se zdravým charakterem, který život žije, vnímá jeho kvality a ideálně jimi inspiruje druhé.

Dříve jsem se neuměla rozhodovat tak jako dnes, kdy mi slouží rozum stejnou měrou jako má intuice, tudíž jsem od středoškolského Hotelnictví & Turismu skočila ochutnat Speciální pedagogiku, na kterou jsem navázala Vzděláváním dospělých a pokračovala Školským managementem,

… který nenaplnil má očekávání / se mi nepovedl,
… což se neukázalo jako vhodná volba,
… protože distanční forma vzdělávání mě po sedmi letech jednoduše omrzela.
 
Prošla jsem různými provozy v hotelnictví, ve strojírenství, také jsem okusila transport a logistiku a zejména výrobu nejen pro automotive. Dalo mi to jak široký rozsah kompetencí, ale i nadhled, který mi ukázal jinou cestu.

Začínala jsem ve službách gastronomických a dnes jsem ve sférách astronomických. Zažila jsem životní i profesní zvraty, pády, ale také posuny kupředu a osobní úspěchy, díky kterým dnes můžu, chci a umím dělat to, co mě těší. Souzním s YourConsulting.

Kontaktní údaje

Ing. Marie Šimonová
jednatelka společnosti

IČO: 07758251
DIČ: CZ07758251

Riegrova 1279/14
Liberec 460 01

Tel.: + 420 725 522 212
info@yourconsulting.cz

Kontaktní formulář

ODESLAT FORMULÁŘ