Bc. Kateřina Petters

https://www.linkedin.com/in/katerina-petters-6095aa29/

Zkušenosti z TOP managementu

Patřím mezi profesionály zejména v personalistice a managementu, kde se profesně pohybuji více než deset let. Nabízím zkušenosti a služby v oblastech rozvoje firmy a jejich lídrů, stabilizace /reorganizace společnosti, zlepšování procesů a jejich digitalizací za účelem dosahování výsledků v souladu s vizemi a cíli firmy. Soustavné vzdělávání v businessu a managementu mě neustále obohacuje o teorii v podobě nástrojů a metodik, které již několik let využívám v praxi nejen pro účely identifikace potenciálu zaměstnanců, jejich osobnostní růst a rozvoj. Zkoumání, měření, analýza, (z)hodnocení, …nejen to patří k mým oblíbeným efektivním nástrojům zacílené realizace změn. Mými nejoblíbenější aktivitami jsou měření vitality organizací a následná práce s posilováním hodnot, motivací a celkovou angažovaností zaměstnanců.

Díky zkušenostem na manažerských pozicích v prostředí ať už rodinné německé společnosti, francouzské společnosti či korporátní americké firmy mohu nabídnout efektivní leadership, řízení a rozvoj komunikace, budování značky zaměstnavatele a diverzity. V případě péče o společnost se zaměřuji na dlouhodobě udržitelné výsledky, na kvalitu pracovního prostředí, na angažovanost zaměstnanců, a tedy i spokojenost všech zúčastněných a zdravou firemní kulturu.

Projektové a procesní řízení jsem měla možnost aplikovat v oblastech štíhlé výroby (LEAN), recertifikací norem ISO 9001 a implementací IATF 16949 mezinárodní normy pro systémy řízení kvality v automobilovém průmyslu. Zkušenosti mám také se zaváděním nových systémových nástrojů (mzdový systém, docházkový systém, HCM SAP,
success factor) a legislativních opatření (GDPR).

Smysl mé práce vnímám v oblasti rozvoje a kultivace společnosti a v neustálém zlepšování prostředí kolem nás. Jsem ráda součástí objevování potenciálu a kvalit, nechat se inspirovat a sama být inspirací. Spolupráce se mnou reprezentuje etické zásady a také vyžaduje značnou míru otevřenosti, upřímnosti a loajality.

Osobní styl

Jsem žena, partnerka, manželka, kamarádka, jsem bývalá korporátní „ejčárka“, jsem také lektorka a HR mentorka, … jsem energický člověk se zdravým charakterem, který život žije, vnímá jeho kvality a ideálně jimi inspiruje druhé.

Věnuji se soustavnému osobnímu rozvoji a vzdělávání v souladu s mými hodnotami a cíli. Zažila jsem životní i profesní zvraty, pády, ale také posuny kupředu a osobní úspěchy, díky kterým dnes můžu, chci a umím dělat to, co mě těší. Souzním s YourConsulting.

Kontaktní údaje

Ing. Marie Šimonová
jednatelka společnosti

IČO: 07758251
DIČ: CZ07758251

Riegrova 1279/14
Liberec 460 01

Tel.: + 420 725 522 212
info@yourconsulting.cz

Kontaktní formulář

ODESLAT FORMULÁŘ