Process Management Specialist

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?

  • Spolupodílení se na unikátních projektech, které se věnují novým technologiím řízení procesů.
  • Vývoj a zlepšování digitálních a analytických nástrojů.
    Příprava a realizace projektů v oblasti APC, soft / smart senzorů.
  • Udržování a podpora již implementovaného řešení včetně komunikace s poskytovateli.
  • Úzká spolupráce s provozními a technickými týmy.
  • Získávání a analýza dat a navrhovat řešení pro zvýšení efektivity výrobního procesu, snižování nákladů a zvyšování úrovně automatizace.

Předpoklady ideálního uchazeče:

  • Vysokoškolské vzdělání ideálně v oboru řídící techniky, řízení provozu, informatiky, robotiky.
  • Zkušenosti s modely prediktivní kontroly (MPC), s řadiči zpětné vazby stavu (LQR) a případně i s Kálmánovou filtrací.
  • Praktické zkušenosti s programováním PLC a s OPC komunikací.
  • Matematické modelování systémů a jejich optimalizace.
  • Praktické zkušenosti s agilním projektovým řízením (APC).
  • Zkušenosti v procesním průmyslu výhodou.
  • Plynulá angličtina a výborná čeština.

Co můžete od této nabídky očekávat?

  • Nadstandardní mzdu odpovídající vzdělání, způsobilosti a zkušenostem.
  • Spolupráce s profesionály ve svém oboru.
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou.
    vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na stravné
  • Kariérní růst a možnost budoucího uplatnění u zahraničních sesterských společností.
  • Příspěvky na dopravu, na přestěhováním 25 dní dovolené, aj.

Zaujala Vás nabídka, napište nám

Zašlete nám svůj životopis, ozveme se do 24 hodin.

Odeslat